2E YETKİLENDİRİLMİŞ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş.

Universal Danışmanlık Dış Ticaret ve Gümrük İşlemleri Denetim Limited Şirketi ile GLR Gümrük İşlemleri Denetim ve Danışmanlık Limited Şirketi’nin 2009 yılı sonunda birleşmesi ile oluşturulmuş olup, halen 05.05.2011 tarihli 27925 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 6 Seri No.lu Gümrük Genel Tebliği hükümleri çerçevesinde hizmete devam etmektedir.

2E Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği, 3 yetkilendirilmiş gümrük müşavirinin ortak olduğu bir kuruluştur. Şirketin Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirleri;

Ali Cengiz ÖZAYDIN (Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri)

Kırk yıllık meslekteki tecrübesinin on yedi yılını Gümrük Müşaviri olarak sürdüren Ali Cengiz ÖZAYDIN, 2020 yılı itibariyle şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı sıfatıyla Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri olarak hizmet vermektedir.

Derya ÜNKAYA

Kırk yıllık meslekteki tecrübesinin yirmi beş yılını Gümrük Müşaviri olarak sürdüren Derya ÜNKAYA 2008 yılından bu yana Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri olarak hizmet vermektedir,

Nurgül KARABAŞ

On altı yıllık meslekteki tecrübesinin on yılını Gümrük Müşaviri olarak sürdüren Nurgül KARABAŞ, 01.01.2009 tarihinden bu yana Yetkilendirilmiş Gümrük Müşaviri olarak hizmet vermektedir.

2E Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği, gerçekleştireceği takip, tespit ve raporlama süreçlerinin her aşamasını;

  • Antrepo eşya hareketi, barkodlama ve güncel stok kayıtlarının takibi için hazırlamış özel yazılım programı,
  • Antrepolardaki işlemleri izleme ve yönlendirme amaçlı kamera destekli bilgisayar modulü
  • İnceleme ve tespit işlemi yapılan noktalara anında ulaşımı sağlayacak yeni model ulaşım araçları,
  • Modern ve donanımlı çalışma ortamında gümrük, dış ticaret ve muhasebe konularında eğitimli personeli ile bu yasaya uygun olarak yapan, merkezi İstanbul olmasına karşın Türkiye’nin Sanayi ve Ticaret bölgelerin tümünde hizmet sunabilecek şekilde yapılanmıştır.